Shellplate s ložiskem pro Dillon Super 1050 9 mm Luger

Shellplate s ložiskem pro lisy Dillon Super 1050. Pro ráži 9 mm Luger.

6 990 Kč
Objednáno

Nabízíme Vám náhradu standardního Shellplate pro lis Dillon Super 1050. 

Podstata této náhrady leží v použití ložiska mezi Shellplate samotným a dotahovací maticí. Po nastavení správného dotažení tato kombinace zajistí mnohem hladší a příjemnější chod při pozicování.

Náš Shellplate je vyráběn z nástrojové oceli a má všechny funkční plochy broušeny kombinací brusky na plocho a na kulato. Tento technologický proces zajištuje vzájemnou rovnoběžnost funkčních ploch "ve stovce" (rovnoběžnost je tedy +-0,005 mm). Tato skutečnost je důležitá pro správnou funkci ložiska - dosedá na maximální styčné ploše. Jednotlivé pozice v Shellplate jsou pro přehlednost Vašeho přebíjecího procesu značeny laserem. Zpřesnili jsme navádění nábojnic do jednotlivých pozic i jejich usazení samotné. Dno každé pozice není zcela otevřeno tak, jak jste zvyklí u standardního Shellplate, je zde pouze otvor pro vypíchnutí staré zápalky, swagger a následné osazení zápalky nové. Cílem je zanechat na dně co nejvíce materiálu a tím prodloužit životnost. Shellplate je na konec celého tohoto výrobního procesu ošetřen pomocí DLC povlaku, který mimo jiné dodává vysokou povrchovou tvrdost na této kalené součásti.

Dotahovací matice je vyrobena na CNC soustruhu a následně opět dobroušena na brusce na plocho s cílem co nejkvalitnějšího povrchu funkční dosedací plochy. Technologický postup výroby je zvolen tak, aby tolerance házivosti čelní dosedací plochy vůči závitu nepřesahovala +-0,01 mm. Pro usnadnění jemného nastavení dotáhnutí matice jsou po obvodu osazeny 4 mosazné zajišťovací čepy. Tyto čepy jsou obrobeny spolu s vnitřním závitem matice, jejich přítlak tedy garantuje extrémně přesné a jemné zajištění Vámi nastavené polohy. Celá matice je nitridovaná z důvodu co nejvyšší tvrdosti dosedací plochy s ložiskem.

Celková výška této sestavy nijak nepřesahuje závit na Vašem lisu. Není tedy potřeba žádné podložky pod hlavu lisu, ani žádných jiných úprav.

Před instalací této sady důrazně doporučujeme co nejpečlivější očištění celého prostoru pod Shellpate na Vašem lisu. Každá nerovnost bude mít negativní účinek na funkci sestavy.

Kód Kód: 108
Kategorie: Dillon - doplňky
Hmotnost: 0.5 kg
Zpět do obchodu