Shellplate pro Dillon XL650 .223 - chybný popis

Shellplate pro Dillon XL650 .223 - chybný popis
2 290 Kč –10 %

Shellplate pro lisy Dillon 650. Pro ráži .223 Rem.

 

Pouze jeden kus, který je špatně laserově gravírován. Je označen jako "9 mm L".

2 290 Kč –10 % 2 061 Kč
Skladem (1 ks)

Nabízíme Vám náhradu standardního Shellplate pro lis Dillon XL 650. 

Náš Shellplate je vyráběn z nástrojové oceli a má všechny funkční plochy broušeny kombinací brusky na plocho a na kulato. Jednotlivé pozice v Shellplate jsou pro přehlednost Vašeho přebíjecího procesu značeny laserem. Zpřesnili jsme navádění nábojnic do jednotlivých pozic i jejich usazení samotné. Dno každé pozice není zcela otevřeno tak, jak jste zvyklí u standardního Shellplate, je zde pouze otvor pro vypíchnutí staré zápalky a následné osazení zápalky nové. Cílem je zanechat na dně co nejvíce materiálu a tím prodloužit životnost. Shellplate je na konec celého tohoto výrobního procesu ošetřen Teniferováním. Tuto povrchovou úpravu můžete znát například z hlavní firmy Glock.

 

Pozn. Na fotkách je zobrazen jak teniferovaný finální produkt, tak i produkt se speciálním PVD povlakem. Teniferovaná verze není příliš fotogenická, právě z toho důvodu zůstaly na fotkách obě verze.

 

EDIT: Jedná se o prodej pouze jednoho špatně popsaného kusu. Ve výrobě došlo k záměně laserového gravírování a kus je popsán jako "9 mm L". 

Kód Kód: 232
Kategorie: Dillon - doplňky
Hmotnost: 0.5 kg
Zpět do obchodu