Hlava lisu Dillon 650 / 750 - prototyp

Hlava lisu kompatibilní s lisem Dillon XL 650 / XL 750.

Jedná se o prodej 1 ks, který sloužil jako prototyp a byl následně focen na lisu. 

999 Kč
Vyprodáno

Nabízíme Vám náhradu standardní hlavy lisu pro lis značky Dillon. Hlava lisu je určena pro modely Dillon XL 650 a XL 750.

Naše hlava lisu je vyráběna z legované oceli dosahující pevnosti až 1 200 MPa. Nejedná se o výrobu z hliníkových slitin, které jsou u tohoto produktu běžné. Zvolený materiál zaručuje extrémně dlouhou životnost. Hlava lisu je ošetřena Teniferováním. S touto povrchovou úpravou se můžete setkat například u hlavní firmy Glock. Hlava lisu je pro upevnění do lisu vybavena dvěma závity, které nahrazují standardní kolíky.

Hlava lisu je přizpůsobena našemu osvětlení tak, že je zapuštěno a dovolí tak použití ložiska a podložky pod hlavu lícovaného šroubu upevňujícího shellplate.

 

Pozn. Součástí produktu je i nerezový spojovací materiál. Osvětlení není součástí tohoto produktu. Můžete si jej ale samostatně dokoupit zde: Osvětlení lisu Dillon XL 650 / XL 750.

 

 

EDIT: Jedná se o prodej pouze jednoho kusu hlavy lisu, který sloužil jako prototyp a následně byl focen na lisu. Tento kus není teniferovaný, pouze černěný, a nemá závity pro uchycení, jsou zde klasické otvory pro kolíky tak, jak je to u originální hlavy. I k tomuto kusu se vztahuje sleva na osvětlení.

Kód Kód: 118
Kategorie: Dillon - doplňky
Hmotnost: 1.2 kg
Zpět do obchodu